Bahenní lázeň
Bahenní lázeň

Bahenní koupele zjemní Vaši pokožku

Bahenní zábaly a lázně se používají například pro zmírnění bolestí při artritidě či po zlomeninách. Pomáhají urychlit zdravotní stav po operacích, ranách a jizev nebo pomáhají při hloubkovém čištění pokožky a její regeneraci. V neposlední řadě se nesmí zapomenout na blahodárné účinky, kterými jsou například odbourávání celulitidy.

Bahno, které se používá na zábaly a na lázně, bývá 100% přírodní produkt z Mrtvého moře. Je tvořeno několik tisíce let, a aby výsledek byl uspokojující, doporučuje se opakování bahenní zábalů 2 až 3 krát týdně.

Bahno z Mrtvého moře má na tělo velmi blahodárné účinky. Tělo čistí a revitalizuje. Zároveň mu také dodává potřebné minerály. Bahno, které terapeut předehřeje, je naneseno na určitou část Vašeho tělo, poté následuje zábal plastovou rouškou a nakonec překrytí osuškou, aby se tělo příjemně prohřálo. Pokud jde o bahenní lázně, ponoříte se do vany plné bahna a relaxujete. Bahenní lázně se také doporučují lidem trpící lupénkou a ekzémy.

Pokud toužíte si udržet svěží a zdravý vzhled, není pro Vás nic lepšího, než se ponořit do vany plné bahna a nechat na sebe působit jeho blahodárné účinky.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
1%
pro ženy
100%
pro seniory
55%
pro muže
52%
náročné psychicky
18%
adrenalin
19%
relaxace
100%
sebepoznání
68%
nespoutanost
70%

Jana "Janule" Brožová
pro muže 50%
pro seniory 50%
pro ženy 100%
náročné fyzicky 0%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.