Chmelová lázeň s masáží
Chmelová lázeň s masáží

Chmelová lázeň dodá Vašemu tělu potřebné látky

Uvolňující chmelová lázeň s masáží zahrnuje horkou koupel v minerální vodě s vysokým obsahem pečlivě vybrané chmelové směsi. Chmel je znám svými neobvyklými detoxikačními účinky, proto jeho použitím docílíme antidepresivní a antistresové lázně, která pomáhá při nespavosti a nervozitě. Po absolvování lázně bude Vaše tělo odpočaté, vy rázem zapomenete na stres každodenního života a budete se cítit svěží a očištění.

Kromě relaxace, detoxikace a očištění chmelová koupel rovněž prohřívá končetiny a uvolňuje unavené svalstvo, proto doporučujeme koupel spojit s masáží, která optimálně uvolní svalové napětí a zlepší krevní oběh. Udělejte sobě, nebo svým blízkým radost a zažijte nevšední uklidňující chmelovou lázeň spojenou s masáží. Zážitek plný relaxace a uklidnění, který navíc očistí Vaše tělo i duši.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
92%
relaxace
100%
náročné fyzicky
12%
pro muže
75%
pro ženy
98%
náročné psychicky
11%
rozhled
70%
zkušenosti
65%
pro seniory
91%

Ocelot
relaxace 100%
náročné fyzicky 11%
pro muže 50%
pro ženy 100%
radost 92%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.