Floating
Floating

Floating - relaxace a pozitiva na zdraví v jedném

Floating patří mezi novinku v relaxaci. Vynálezce tohoto odpočinku je americký doktor J. Lilly, který jej vynalezl v polovině 20. století. V počátku bylo toto zařízení využíváno spíše pro kosmonauty a vrcholové sportovce. Pobytem v tomto zařízení tak získávali a udržovali si všestrannou kondici.
 
Floating využívá vany, která má vajíčkový tvar. Zde bývá kolem 550 litrů vody o teplotě cca 36°C. V této vodě bývá kolem 350 kg soli z Mrtvého moře. Pobyt v této vaně tak přispívá k naprosté relaxaci. Poměr vody a soli Vás nutí se nechat nadnášet a užívat si naprostou pohodu. Vše k dokonalosti dovádí vířivé trysky, které jsou po obvodu a na dně vany, a relaxační hudba, které Vás unese do jiného světa. 
 
Floating má uklidňující účinky na nervový systém, pomáhá při léčbě kožních onemocněních a oddaluje stárnutí pokožky. Tento zážitek také ocení lidé, kteří si nemohou najít chvilku pro sebe. Ze začátku budete nejdříve seznámeni se zážitkem, jak bude probíhat, a co Vás bude čekat. Rozhodně se nemusíte ničeho bát.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
mrazení
20%
nadšení
56%
strach
9%
vzrušení
21%
radost
77%
adrenalin
9%
náročné psychicky
12%
náročné fyzicky
7%
pro dospělé
100%
pro děti
100%
pro seniory
100%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.