Solná jeskyně
Solná jeskyně

Návštěva solné jeskyně Vám jedině prospěje

Sůl je potřebná nejen při dochucování jídle, ale své místo také najde v kosmetice a léčebních procedurách. Napíná a vyhlazuje pokožku, zároveň pomáhá při odtučňování a samozřejmě při odbourávání celulitidy. Nejlepším způsobem jak používat sůl, je přírodní cestou. Solné jeskyně jsou místa klidu a relaxace. Doporučená návštěva v solné jeskyni je zhruba mezi 45 až 60 minutami. V solné jeskyni jsou připravena lůžka, na která si návštěvník může lehnout a při relaxační hudbě a osvětlení, se naprosto uvolní a zklidní své tělo.

Teplota v jeskyni se pohybuje kolem 22 stupni Celsia. Po jedné návštěvě, které představuje třídenní pobyt u moře, se většinou nějaký rozdíl nepozná. Proto se doporučuje více návštěv. Prostředí v jeskyni obsahuje nasycené minerály, které prospívají kompletně celému tělu. Solné jeskyně se doporučují lidem bez omezení věku. Do jeskyně mohou jak děti, tak senioři. Stačí si udělat volnou hodinku a vyrazit do klidu a relaxace.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
10%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
pro muže
66%
náročné psychicky
20%
štěstí
58%
zábavnost
17%
strach
15%
pocit moci
12%
zkušenosti
72%
relaxace
85%

Drogba
pro seniory 100%
pro ženy 100%
náročné fyzicky 12%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.